Ölçü Mühendislik

Kurumsal

Hakkımızda

1994 Yılında kurulan Ölçü Mühendislik 1995 yılında şirketleşerek Of ilçesi ana merkez ve Trabzon tanjant şubesi ile 20 yıldır mühendislikle ilgili Harita, İnşaat, Mimarlık, Müteahhitlik ve Danışmanlık alanlarında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Konusunda uzman İnşaat Mühendisi, Makine Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Çevre Mühendisi, Şehir ve Bölge Planlamacı kadrolarından oluşan çözüm ortaklarıyla sektörde başarılı ve güvenilir kimliğiyle hizmet vermektedir.

Kurumsal

Güven, dürüstlük, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi, taahhüt etti̇ğimiz işleri̇ zamanın da tamamlamak, çözüm ortaklarımızla en uygun mali̇yeti̇ elde etmek gi̇bi̇ önemli̇ ilkelerle hareket ederek topluma, çevreye, mühendi̇sli̇ğe, saygılı örnek bi̇r kuruluş olmak.

Vizyon

Dürüst ve ahlaklı olmak, güveni̇li̇r ve adi̇l olmak, kali̇teden ödün vermemek, sosyal sorumluluk prensi̇pleri̇ne dai̇ma sahi̇p çıkmak, takım çalışmasını esas almak.

Misyon

Mimarlıkta ve Mühendi̇sli̇kte i̇lkeli̇ saygın bi̇r duruş sergi̇leyerek, geleceği̇n yaşamsal değerleri̇nde tasarımında yaratıcı ve kalıcı çözümler üretmek.